ניר מקובסקי

Nir Makovsky

אימון מנטלי

March Addendum 03.29.23 FB&LI
https://www.thealternativeboard.com/braintraining

מדוע לקוחות קונים ממכם?

March 2023 Addendum 03.30.23 FB&LI
הנה שאלה מעניינת. מי חשוב יותר, הלקוחות שלכם או העובדים שלכם? ג'ייסון זיקרמן אומר שכאשר הוא מציג את השאלה הזאת לבעלי עסקים, הם כמעט תמיד עונים "הלקוחות שלי והעובדים שלי חשובים באותה מידה!" או שהם נוקטים עמדה ברורה יותר בצד של הלקוח, "הם אלה שמשלמים את המשכורות שלנו. בלעדיהם אין לי עסק". למעשה, ג'ייסון אומר "יותר פעמים מאשר לא, מטוטלת הערך מצביעה על חשיבות גדולה יותר של הלקוחות". אבל האם זה נכון? האם הלקוחות שלכם באמת חשובים יותר מהעובדים שלכם? תשובתו של ג'ייסון עשויה להפתיע אתכם. "מי חשוב יותר - הלקוחות שלך או העובדים שלך?" ב-Entrepreneur.

דאגו קודם לעצמכם

March 2023 Addendum 03.23.23 FB&LI
נשיא Alternative Board ג'ייסון זיקרמן הוא בעל טור תורם ל-Entrepreneur. ג'ייסון חולק את המומחיות שלו ושנים של מנהיגות עסקית במאמרים מלאי תובנה ומעשיים אלה. ג'ייסון זיקרמן, מייסד חברת Entrepreneur, טוען כי בעלות על עסקים היא מסע וכי בעלי עסקים חייבים לחוות מערבולת לאורך הדרך שלהם לצמיחה והצלחה. כמעט מטבעו, בעלי עסקים רגילים לטפל באחרים. וזה הגיוני לחלוטין, כמו תמיד יש עובדים, ספקים, לקוחות ושחקנים קריטיים אחרים נוטים. אבל, כבעל עסק, כמה טוב אתה יכול לענות על כל הצרכים של אנשים אחרים מבלי לשקול את שלך? עם כל כך הרבה על הקו כל יום, מה קורה כאשר בעלי עסקים פשוט נגמרים גז ולא בטוחים איך להמשיך במסע שלהם? הכל עניין של טיפול עצמי. כדי לגלות מה זה אומר ואיך לאמץ את זה, לקרוא "בעלי עסקים, לשים על שלך חמצן מסכה הראשון" ב Entrepreneur.

WEBINAR

04.21.23 FB&LI
כמנהיג של העסק שלך, אתה צריך להפגין ולדרוש מאחרים רמה גבוהה של אחריות. עבודה מתחת לרמת השכר שלך, ציפיות מוגבלות מביצועי הצוות שלך ושמירה על הכישרון הלא נכון יכולים להשפיע לרעה על העסק שלך. למד כיצד לטפל בבעיות אלה על ידי בניית תרבות אחריות בעסק שלך. הסמינר המקוון החינמי הזה, לפי דרישה, יחקור: • העלות המבוזבזת על ידי עבודה מתחת לדירוג השכר שלך • כיצד נראית הזכות וכיצד היא משפיעה על הרווחיות • מדוע אנו נוטים לפטר עובדים לא נכונים • איך לבנות תרבות שמחייבת אנשים לתת דין וחשבון • איך תרבות של אחריות מתחילה בראש הרשימה צפו עכשיו בפורום האלטרנטיבי!

רווחת עובדים

04.24.23 FB&LI
טיפול עצמי הוא לעתים קרובות לא נמצא בראש רשימת בעלי עסקים לעשות. וזה חבל, כי ניהול וגידול חברה מצליחה יכול להיות מאוד תובעני ומתיש. כאשר מדובר בטיפול בעצמם, בעלי עסקים ומנכ"לים יכולים לעשות טוב יותר. בעיות בריאות חמורות יכולות להיות בעלות השפעה שלילית משמעותית על איכות המנהיגות העסקית. כל אחד בארגון שלך צריך אותך בריא! לקבלת טיפים חכמים על שיפור הבריאות שלך לקרוא, "תזכיר למנהיגים עסקיים: לטפל טוב יותר של עצמך!" בוועדה החלופית.

לעוד אירועים ותכנים

ניר מקובסקי

למגון הרצאות ואירועים – לחצו כאן

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.