יהושע רוטשטיין | חבר TAB נבחר | כיצד שוקי רוטשטין יכול לסייע לך ביצירת הכנסה פאסיבית | כיצד TAB תורמת לו

נדלן בארצות הברית

נדלן בארצות הברית

כולנו רוצים נכסים מניבים, הכנסה פאסיבית. נדלן בחול | נדלן בארה"C | השקעות נדלן

שוקי  רוטשטיין הוא המייסד והמנכ"ל של CSP Investments, חברה המתמקדת בקנייה ומכירה של נדל"ן (מגורים ומסחר) ושדרוג נכסים בארצות הברית. הוא בן 51 ויש לו אישה, שישה ילדים ונכד אחד שהוא אוהב מאוד. רוטשטיין ייסד את החברה בשנת 2014 בפלורידה. כאשר הוא התחיל את השקעות CSP לפני 11 שנים, הוא החליט שהוא רוצה שהעסק שלו יחיה על פי תזרים מזומנים ועבורו ועבור המשקיעים ליהנות מהכנסה פסיבית. רוטשטיין אמנם ישראלי, אך אינו עובד בשוק הישראלי משום שהוא יקר מאוד ותזרים המזומנים יהיה חלש מכדי לחיות עליו. לישראל יש בין 1 ל-4% ריבית בנדל"ן, בעוד לארה"ב יש 8%. רוטשטיין למד אז על נדל"ן וניהול אמריקאי, וטס לאמריקה כדי לפתוח את העסק שלו ולבנות צוות חזק ובטוח בעצמו. הצוות שלו מורכב משלושים עד ארבעים אנשים שהוא יכול בקלות לעבוד איתם ולתקשר איתם מעבר לים.
בתחילה, רוטשטיין ומשקיעיו עבדו רק עם השכרות כי הם היו "בטוחים יותר" ולאחר מכן עשו את דרכם למגורים ומסחר שכן יש יותר יתרונות לכך וישפרו את חייו של המשקיע שלו. מתחילתו של העסק ועד עתה, לרוטשטיין ולמשקיעיו יש נכסים בפלורידה, ניו יורק, דרום קרוליינה, אינדיאנה, אוהיו, ואוקלהומה. רוטשטיין מאמין שעבודתו הטובה ביותר, ושבה יש לו את הרווח הגבוה ביותר, היא שדרוג נכסים. הם קונים את הנכס תחת ערך השוק, מתקנים אותו, ואז מוכרים אותו מעל לשווי השוק.
כאשר משקיעים רוצים לקנות נכס ולשמור אותו לעצמם, רוטשטיין מסוגל לשים את הנכס על שמם או ליצור LLC בשמו של אותו אדם (יכול גם להיות שמות משקיעים מרובים עם LLC) כך שיש להם גישה מלאה. לפני רכישת כל נכס, רוטשטיין והמשקיעים נוסעים אליו וקונים אותו יחד. בכל חודש, רותשטיין שולח עדכונים חודשיים למשקיעים על המקומות בהם השקיעו ונותן להם את הרווח שלהם. רוטשטיין מבקר בארה"ב רבעון במשך שלושה שבועות כדי לראות את כל הבסיסים ולוודא שהם מצליחים. הוא נלהב מאוד לגבי נדל"ן וחיבור עם אנשים ואוהב לחלוק את ההתרגשות של הנדל"ן עם משקיעים ומשקיעים פוטנציאליים. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על רוטשטיין, CSP השקעות, או להיות משקיע, לבדוק את אתר האינטרנט שלו: http://www.cspinvestment.com/.

 

משמעות Tab וכיצד הוא מעורב:

לפני שנתיים עד שלוש אמר רוטשטיין לניר מקובסקי שהוא ידידו, כמו גם משקיע בחברה שלו, איך הוא היה מעוניין למצוא שולחן או לוח שבו הוא יכול לחלוק את מחשבותיו, רעיונותיו, הצעד הבא שלו, ועוד עם אנשי עסקים אחרים שאינם בעסקי הנדל"ן. מקובסקי סיפר לרוטשטיין כיצד הוא יעזור לו למצוא מקום כזה וכמה חודשים לאחר מכן הציג את טאב בפני ג'וש והסביר כיצד הוא מבוסס בארצות הברית אך מתרחב ברחבי העולם. רוטשטיין מיד הצטרף ומצא ערך רב. הוא מעריך אימון אחד על אחד שהוא או פעם או פעמיים בחודש שבו הוא יכול לשאול את המנטור העסקי שלו לקבלת ייעוץ ולהיות אחראי על התוכניות שלו כדי לשמור על העסק שלו מוצלח. בנוסף, ישיבות המנהלים החודשיות מועילות מאוד לרוטשטיין משום שהן מספקות לו מקום לחלוק את האתגרים והצמיחה שלו, להקשיב לאנשי עסקים אחרים, מה הוא רוצה להשיג וכו' רוטשטיין רכש חברים רבים ממועצת העמיתים והוא אוהב את טאב הרבה. רוטשטיין נרגש להמשיך להשתמש ב-TAB כדי לעזור לו ולעסק שלו להצליח ככל האפשר.

 

לאתר החברה

ENGLISH VERION

 

הדרך הפשוטה ונקייה להגדיל שווי חברה

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.