מאפיין אישיות אחד שהיזמים המצליחים ביותר חולקים

Trait Most Successful Entrepreneurs

יזמים מצליחים

קבלו את הDNA של יזמים מצליחים

סקרו קבוצת מייסדים על תכונות האישיות שהפכו אותם למצליחים, והם ימהרו להשתמש במילים כמו נחישות, הקרבה ועבודה קשה. אחרים יפגינו יותר ענווה ויציירו את הצלחתם לתכונות אישיות כמו סקרנות. אחרים יזכו למזל טיפשי. עם זאת, יש תכונה נוספת כי רבים של המייסדים המצליחים ביותר יש במשותף: משמעת. יש להם את המשמעת לדבוק בחזון המקורי שלהם למרות הפיתוי לסטות מהמסלול.

המשמעת לדבוק במוצר או בשירות המקורי שלהם למרות שלקוחות מבקשים דברים שונים. המשמעת להתעלם מכל כדור מבריק הדורש את תשומת הלב שלהם ובמקום זאת להתמקד במה שהם יצאו לעשות … סטיב ג'ובס, המייסד השותף האגדי של אפל, אמר את זה הכי טוב: "אנשים חושבים שפוקוס פירושו להגיד כן לדבר שאתה צריך להתמקד בו. אבל זה לא מה שזה אומר בכלל. זה אומר להגיד לא למאה רעיונות טובים אחרים שיש. אתה צריך לבחור בזהירות. אני למעשה גאה בדברים שלא עשינו כמו הדברים שעשיתי. חדשנות אומרת לא לאלף דברים". איך לומר לא הוביל ליציאה של 7 ספרות אנדי קאסו למד משפטים באוניברסיטה אבל מעולם לא ממש התאמן. במקום זאת, הוא ייסד את JurisPage בשנת 2013, סוכנות המתמחה בסיוע משרדי עורכי דין בשיווק שלהם. קבאסו הבין את שירותי השיווק שעורכי הדין צריכים, ושותפו, סם ברודי, ידע לבנות אתרים שדורגו בגוגל. השירות שלהם היה פופולרי בקרב עורכי דין אבל גם משך את תשומת הלב של עסקים שירות אחרים כי צריך אתר מדורג אורגני גם כן. קבאסו וברודי התפתו לשוטט מחוץ לנישה שלהם, אך בסופו של דבר דחו את ההזדמנות לעבוד עם סוגים אחרים של חברות, בידיעה שיש להם משהו ייחודי להציע לעורכי דין. הם גם ידעו את החשיבות של הכנסות חוזרות ולכן התעקשו כי הלקוחות שלהם להשתמש JurisPage עבור אירוח אתרים, אשר נתן לשותפים בסיס של reco

איך היית מדרג את היכולת שלך להאציל סמכויות? האצלת סמכויות ליזמים
אם אתה כמו רוב בעלי העסקים, אתה כנראה לתת לעצמך ציון הגון. עם זאת, אם אתה כל הזמן מוצא את עצמך מאוכזב מאנשים בצוות שלך, הבעיה עשויה להיות פחות עליהם ויותר על היכולת שלך להאציל סמכויות ביעילות. הורד את הספר האלקטרוני שלך בחינם.

הדרך הפשוטה ונקייה להגדיל שווי חברה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.