כיצד העסק שלך יכול להפיק תועלת מאופטימיזציה של כישרונות

talent optimization

אסטרטגית תיפעול

מרגישים שהעסק שלכם נמצא במשבר?

לעתים קרובות יש הרבה אצבע מאשימה כאשר עסק הוא underperforming. ייתכן שאסטרטגיית התפעול שלך לא יעילה. אולי צוות המכירות שלך מפגר. או שזה אפילו יכול להיות שחוסר מנהיגות בסיסי מטריד את הארגון שלך. אם העסק שלך לא מתקדם בקליפ, ייתכן שהגיע הזמן לחפור קצת יותר עמוק ולהסתכל מעבר לתסמינים כדי להתמקד בסיבה הסבירה: היעדר אופטימיזציה ויישור עובדים.

תחשוב על המכירות האיטיות האלה. האם הצוות שלך פועל ברמה אופטימלית? אם לא, למה? האם יש עוד אנשים שיתאימו יותר למכירות? האם צוות המכירות שלך מאמץ את הערך של ההצעה שלך? האם יש להם את "שבב המכירה" הנדרש כדי לסגור עסקאות?

בואו נמשיך לחפור, כי עסק נאבק הוא לא רק בשל מכירות underperforming. שוב, זה סימפטום. איך תחלופת העובדים שלך? כמה עובדים רעים עשית בשנה האחרונה? עד כמה פרודוקטיביים יחידים ברמה המולקולרית, מחלקות ברמה רחבה יותר, ומנהיגות ברמה הגבוהה ביותר?

אם תשובותיך לשאלות אלה הן פחות מאידיאליות, כנראה שיש מכנה משותף בין תת-הביצועים הללו. וזה פחות קשור ליישום מאשר לאנשים. רוב הבעיות בהצלחה העסקית שלך כנראה נוחתות ישירות על הכתפיים של משהו שנקרא פער כישרון.

מה זה Talent Gap?

פער הכשרונות מתייחס לפער בין הכישורים הדרושים לביצוע עבודה ספציפית בהצלחה לבין המיומנות שהעובד ששכרת כדי לבצע את העבודה למעשה מחזיק. פערי כישרון יכולים להתקיים ברמת הכניסה ביותר שלך מתמחה לתפקיד המנהיגות הגבוהה ביותר בעסק שלך. ככל ששוק העבודה קשה יותר, כך גדל הסיכוי שהעסק שלך יושפע לרעה מחוסר התאמה ופערי כישרונות.

שאל את עצמך אם אחד מהבאים נשמע כמו הדינמיקה העסקית הנוכחית שלך:
לעובדים שלך אין את ההתנהגויות או היכולות לבצע את עבודתם בהצלחה.
נראה שהמנהלים שלך לא מתחברים לצוות והם חסרים מיומנויות קריטיות לפיתוח עובדים.
המחלקות או הצוותים שלכם נוטים להיות זאבים בודדים ולא מצליחים לתקשר באופן עקבי.
לעובדים שלך אין קשר אמיתי לתרבות החברה שאתה מדמיין.

ללא קשר לאופן שבו פערי כישרון צצים בעסק שלך, כל אחד מהם יכול להיות הקלה – כולם או חלקם – על ידי אופטימיזציה של כישרונות.

הסבר על אופטימיזציה של כישרון

אופטימיזציה של כישרונות היא גישה אסטרטגית כדי להבטיח שהעסק שלך ממנף את האנשים הנכונים במקומות העבודה הנכונים. זה לשכור ולשמר את העובדים אשר מוסיפים ערך. חשוב לדעת שהעובדים שלכם יכולים לעבוד בשיתוף פעולה. זה יוצר יישור צוות בהשגת המטרות של העסק שלך.

ישנן גישות רבות לאופטימיזציה של כישרונות. ב Alternative Board (TAB) דרך אחת שבה אנו מסייעים להבטיח אופטימיזציה של כישרונות בעסקים שלנו, כמו גם אלה של חברי TAB איתם אנו עובדים, היא באמצעות הערכות דיסק ו- Talent Insights.

מה זה דיסק?

על פי TTI Success Insights, ספקית מובילה של הערכות דיסק, "דיסק היא הערכה שמודדת ארבעה גורמים נפרדים: דומיננטיות, השפעה, יציבות ותאימות. במילים פשוטות: הערכת הדיסק מודדת כיצד אדם עושה את מה שהוא עושה. פרופיל הדיסק יוצר שפה סביב התנהגות נצפית, אשר בתורו משפר את התקשורת, המעורבות וההתפתחות העצמית.

ב TAB, אנו מאמינים כי דיסק הוא כלי חשוב כל כך עבור אופטימיזציה של כישרון, כי אנו מבקשים כל חבר TAB חדש לקחת הערכת תובנות כישרון, אשר לאחר מכן מייצר דוח מקיף. כמעט ללא יוצא מן הכלל, חברי TAB מוצאים דיסק מועיל מאוד בזיהוי סגנונות התקשורת שלהם וברירות המחדל ההתנהגותיות שלהם. רבים מבקשים לעתים קרובות שהצוותים המנהלים שלהם ייקחו את ההערכה גם כן. לאחר מכן אנו מתדרך את בעל העסק הזה ואת כל הצוות שלהם על איך למנף בצורה הטובה ביותר את הכשרונות של כולם ולשפר את התקשורת ברחבי הארגון.

על ידי השגת תובנה לנטיות ההתנהגותיות, המניעים והעדפות התקשורת של העובדים, בעלי עסקים מסוגלים למנף כישרונות ולהפחית אתגרים בכל הצוות שלהם. מישהו שמדרג גבוה ב- D (דומיננטיות) הוא כנראה לא מתאים לתפקיד שיתופי מאוד. עובד שהוא גבוה ב C (תאימות) לא יכול להיות המנהיג הדינמי שאתה צריך – ואת המיקום עשוי להיות מיושר טוב יותר עם מישהו שהוא גבוה I (השפעה).

אם אתה חושב כי דיסק יכול להיות כלי חכם עבור אופטימיזציה של כישרון בעסק שלך, אל תהסס ליצור קשר. אני יכול להגיד לך ממקור ראשון שזו התחלה נהדרת.

הצטרפו לקבוצת לינקדאין הבלעדית שלנו ולהתחבר עם יזמים בעלי דעות דומות אשר מונעים על ידי צמיחה וחדשנות. קבל תובנות חשובות, הרחב את הרשת שלך, גש למשאבים ושאב השראה מסיפורי הצלחה. הצטרפו אלינו עוד היום!

צרו קשר לקבלת הדרכה של מומחים בכתובת Nirmako.com ו- TheAlternativeBoard.com ושחררו את מלוא הפוטנציאל של העסק שלכם עוד היום!

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.