זיו גולדין | חבר TAB נבחר | כיצד זיו יכול לעזור לך לעצב המוצר שלך | כיצד TAB תורמת לו

זיו גולדין

זיו גולדין הוא המנכ"ל והמייסד של A2Z-Design, חברת חדשנות ופיתוח המספקת עיצוב מוצר, הנדסה, ייצור והדפסה 3D ויצירת מודלים. גולדין התעניין מאז ומתמיד באלקטרוניקה ובהנדסה, כך שבזמן שסיים את שירותו הצבאי עבד עם אלקטרוניקה והקסם שלו פרח. הוא סיים לימודי הנדסה כדי לקבל תואר בעיצוב תעשייתי ועבד עבור חברות אחרות לפני יצירת A2Z-Design. A2Z נוסדה כדי שלגולדין יהיה יותר חופש וגיוון במוצרים שהוא וצוותו יוצרים. A2Z מאפשר לו לפגוש אנשים חדשים, ללמוד על חברות ומוצרים בתחומים שונים, כך הידע שלו גדל עם כל לקוח.
גולדין מדגיש ביותר  את עבודת הצוות, השקיפות והתקשורת פנים אל פנים במשרדו, שם הוא מציג את עצמו כחבר לקבוצה במקום כמנהיג ליצירת סביבה חיובית. לדוגמה, צוות התכנון וההנדסה עובדים יחד במרחב פתוח שבו החדשנות זורמת בחופשיות. מכיוון שאין הפרדה בין העובדים לגולדין, זוהי סביבה תומכת שבה אנשים יכולים לחלוק את רעיונותיהם ואת דעותיהם בפתיחות. כולם בקבוצה יודעים מה מצפים מהם והם מנסים לעשות את זה בצורה יעילה ויעילה ככל האפשר. בכל שנה, אומר גולדין, הצוות יעיל ויעיל יותר והם ימשיכו להיות מהירים יותר ומוצלחים יותר בכל שנה.
כשנשאל איך הצוות נעשה כל כך קרוב, הוא אמר שזה היה תהליך טבעי לאחר COVID, מכיוון שאנשים היו כל כך נרגשים לחזור למשרד ולדבר זה עם זה פנים אל פנים. עבודת צוות זו מובילה להצלחה רבה יותר. גולדין דן כיצד לכל עובד יש אופי טוב והוא תמיד מעוניין ללמוד מה הוא אחד הדברים הטובים ביותר על החברה שלו. גולדין והצוות לומדים יותר על טכנולוגיה ועל החדשות האחרונות שעוזרות להם להישאר תחרותיים בשוק. גולדין חי על פי האמרה "אין דבר כזה בלתי אפשרי". כאשר הם נתקלים באתגרים, הם יודעים להיות יצירתיים ואמיצים ולחקור דברים בתחומים שונים כדי לעזור להם להתגבר על "בלתי אפשרי" גם אם זה לא נראה רלוונטי או רלוונטי באופן רופף. כל מה שגולדין והצוות שלו יצרו הוא יוצא מן הכלל, לבדוק את האתר שלו כדי ללמוד עוד עליו ועל העבודה המדהימה שהוא עושה: https://www.a2z-design.com/.

משמעות Tab וכיצד הוא מעורב:
גולדין שמע על טאב כשחיפש השקעות עבור החברה שלו ופגש את ניר מקובסקי שסיפר לו על טאב. בהתחלה הוא היה קצת מהסס, אבל התרשם ממקובסקי ומהרעיון של טאב אז הוא ניסה את זה ומעולם לא הביט לאחור. הוא ראה במהירות את הערך שבו ושיתף את משמעות ה-TAB עבורו. הוא אמר לנו שמכיוון שהוא מנכ"ל של חברה קטנה אין לו דירקטוריון כמו שחברות גדולות צריכות לעזור להתגבר על אתגרים ולקבל ייעוץ. זה המקום שבו טאב נכנס לתמונה; פגישה עם מנכ"לים בתעשיות שונות נותנת לו מרחב להקפיץ רעיונות אחד על השני, לתת ולקבל עצות ולהתגבר על מכשולים. בנוסף, עם שירות האימון של טאב, הוא מסוגל להגדיר מטרות ולשתף את ההתקדמות שלו עם הדירקטוריון, כמו גם המאמן שלו וזה עוזר לשמור עליו אחראי והוא מתאר את זה כ"תמריץ חברתי" כדי להשלים את המטרות האלה. TAB מעניקה לו תמיכה, גמישות וערך רבים כדי לסייע לו לנהל חברה וצוות מצליחים. גולדין נרגש להמשיך להיות חבר חוזר לטווח ארוך. לאתר החברה

English Version

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.