בתיה אפשטין | חברת TAB נבחרת | כיצד Q-LINGIUA תסייע בהצלחה שלך ב למעלה מ 40 שפות | שיווק גלובאלי

בתיה אפשטיין

בתיה היא מייסדת ומנכ"לית של Q-Lingua

חברה המתמקדת בתרגומים, לוקליזציה ופתרונות מקצה לקצה.

היא עוסקת בתחום השפה מאז 2008 וייסדה את Q-Lingua בשנת 2016. Q-Lingua מספקת תרגום מעברית לכ-40 שפות שונות, מאנגלית לכל השפות ולהיפך. הם גם מספקים כתיבת תוכן למדריכי משתמשים ו/או מדריכים באנגלית ועברית, וכן תוכן שיווקי למצגות, פוסטים וכו' בתיה נולדה וגדלה בחיפה, שם היא מתגוררת כיום. לפני 2008, היא הייתה חברה בינלאומית לפיתוח עסקי עם חברות היי-טק ולואו-טק, כמו גם חברות אנרגיה מתחדשת. שם, היא כתבה תוכן ללקוחותיה. מאז 2008, היא הביאה את אהבתה לשפה, שם היא תמיד הרגישה שהיא יכולה להתחבר עם אנשים, ועסקים יחד.
כפי שרוב בעלי העסקים יודעים, אתה צריך להתחבר עם קהל היעד שלך כדי לבצע מכירות. אותו הדבר נכון גם בשפה – עליך להתחבר לקהל בשפה שלו, לסגנון שבו הוא כותב ומדבר, לדרך שבה הוא חושב, מרגיש וכו', או שהוא לא יקנה ממך. Q-Lingua מסייע לחברות לעשות זאת ביעילות על ידי התאמת תהליכים ספציפיים לכל חברה ולוודא שהטפסים הושלמו לרמה הגבוהה ביותר, מה שמגדיל את זמן היציאה לשוק. זוהי אחת הסיבות העיקריות לעבוד עם Q-Lingua, האיכות שלהם. קל למצוא תרגום כללי, אך הוא מביא ערך מוסף על-ידי בחירת מנהל הפרוייקט המתאים למשימה. הצוות שלה מורכב ממנהלי פרויקטים בתוך הבית, אשר נלהבים לגבי שפה ולכולם יש כישרונות שונים. בנוסף, מנהלי הפרויקטים עובדים עם הלקוח שלהם זמן רב כל כך כדי להרגיש בנוח זה עם זה ולכן ללקוח יש מישהו שהם יכולים לסמוך עליו בפעם הבאה שהם צריכים את שירותיו של Q-Lingua. בתיה שמחה מאוד עם הצוות שלה ואוהבת לראות את הדברים המדהימים שהם משיגים.
בתיה, כמו גם שאר הצוות ב-Q-Lingua, מתגאים בלקוחות חוזרים ובהפניות שהם כ-70% עד 80% מהעסק שלהם. הם מאמינים שאנשים צריכים לעבוד עם אנשים והם מבינים שכל לקוח הוא שונה גם אם הם באותה תעשייה כמו לקוח אחר. הם מבקשים את אבני הדרך של הלקוח שלהם ומתאימים את התהליך כדי לעמוד ביעדים אלה. Q-Lingua פועלת כמחלקת השפה הפנימית של לקוחותיה, מה שהופך את עזרתם לחלקה ויעילה ומשתמש בכלים המתאימים לכל לקוח. אם אתה רוצה לשמוע עוד על בתיה, הצוות שלה, ו Q-Lingua לבדוק את אתר האינטרנט שלה: https://www.q-lingua.com/.

משמעות Tab וכיצד היא מעורבת:

בתיה חברה ב-TAB במשך יותר משנתיים וחצי. בשנים קודמות, בתיה עבדה עם ניר מקובסקי כמנטורית וכמאמנת, והוא הכיר היטב את שותפה את החברה ואת הצוות שלה. מקובסקי המליצה לה להצטרף לTAB כאשר הייתה בצומת בעסק שלה, והיא מעולם לא הביטה לאחור. בתיה אוהבת איך TAB היא מרחב פתוח ומקום שבו היא יכולה לדבר עם מנהיגים עסקיים אחרים וללמוד על החברות שלהם ולשמוע את האתגרים העומדים בפניהם, שהם לפעמים דומים ולפעמים שונים מהאתגרים העומדים בפניה. בנוסף, היא מעריכה את האופן שבו היא ושאר חברי הדירקטוריון מסוגלים להעלות רעיונות אחד על השני, ולמרות שיש לה צוות, היא לא יכולה לחלוק את כל הדילמות וההחלטות שלה עם הצוות שלה, כך שהפגישות החודשיות הן מקום נהדר לעשות זאת. הפגישות החודשיות או הדו-חודשיות של אחד-על-אחד עם המנטור העסקי שלה שומרות עליה "כנה" וביחד הם מתעמלים ויוצרים תוכנית ברת השגה והמורה הרוחני הזה שומר עליה כנה בכך שהוא מחזיק בה אחראית לתוכנית ושומר על המיקוד שלה. בעוד שגם ישיבות הדירקטוריון וגם פגישות של אחד על אחד חשובות מאוד, בתיה מאמינה שהיא זוכה ליותר ערך מישיבת הדירקטוריון והדיונים שיש להם במהלך הפגישה, למרות שכל המנהיגים העסקיים הם מתעשיות שונות. בתיה מצפה להמשיך להיות חברה ב-TAB.

 

לאתר החברה

Englisg Version

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.