רציתם לבצע צמיחה בחברה | אולי התייעלות | שיפור ביצועים | בנית תהליכים

ההבטחה שלנו ומה תקבלו

אנו יודעים מה עובר לך בראש - יש עובדים, יש לקוחות, יש הזדמנויות  ופוטנציאל גדול אך השוטף תמיד שוטף. ש מכירות, ויש המון תכניות, אך  התזרים לא רגוע.  היית רוצה להמריא, אבל עסוק סביב הצרכים השוטפים והכספים. אתה מרגיש את הבדידות שבצמרת.

על מנת לחיות טוב יותר. להוביל טוב יותר. להגיע לתוצאות טובות יותר, מצאנו שערכים אילו הם המפתח להצלחה

 ביטחון - אתם יודעים מה צריך לעשות הרבה פעמים, אבל אתם לא תהיו לבד. יש לנו מערכת תומכת שתעזור לצמוח ולא להסתכל אחורה. יש לנו ניסיון רב בהרחבה והגדלה משמעותית של עסקים.

מצויינות עיסקית   תקבלו ליווי זמין ונגיש, אתך בביצוע , בכל שלב ושלב

להינות מהדרך - אפשרי, זו אחת ההסטחות המובילות שלנו

לשיחת הכרות ובדיקת התאמה הדדית

כיצד נעשה זאת?

Icon3
ניהול כספים מתקדם - התנהלות נכונה מול הבנקים, עבודה מתוכננת עם תקציב שנתי, שיפור הרווחיות ובקרתה (לפי תחומי פעילות, לקוחות, פרוייקטים), תמחור נכון ויעוץ כלכלי.3
 
Icon1
שקט - מתוך הבהירות בתזרים, מניהול הכספים ומתוך ההבנה מה אפשרי ומה לא, יתפנה לכם רוחב פס לעסוק במה שאתם טובים ואוהבים. השאירו לנו המספרים.
Icon2
פיתוח עסקי - אנו חלק מקהילה בינלאומית שתסייע בהעשרה בקשרים, שיתופי פעולה ופתיחת דלתות.
 
Icon4
גיבוש אסטרטגיה - איך צומחים, לאן הולכים ואיך עושים זאת.
דירקטוריון חלופי

וגם בנוסף לכך

דירקטוריון חלופי - ההחלטות הגדולות היו על הכתפיים שלכם. עד עכשיו. מדי חודש, מפגשים של חצי יום עם קהילה מלוכדת של מנכ"לים ובעלי עסקים שהתמודדו עם מצבים דומים. תחיו את החיים שעבדתם עבורם. אימון מנהלים אחד על אחד כדי לעזור לך לפתח את הכישורים שלך, לעמוד במטרות שלך ולהיות מנהיג אפילו יותר מוצלח. לקבל החלטות טובות ומהירות יותר. Blueprint™ של Tab’s Powerful Business Builder מקל עליך ליצור תוכניות עסקיות, לעקוב אחר מחווני KPI ולהשיג את העסק שלך בדיוק לאן שאתה רוצה שהוא ילך להפוך רעיונות למציאות – ולעשות דברים. StratPro, המיועד למנהיגים עסוקים ולצוותים שלהם, משלב אסטרטגיה ופרודוקטיביות כדי לספק תוצאות לטווח ארוך.
 

לשיחת הכרות ובדיקת התאמה הדדית

לפרטים נוספים, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לשיחת הכרות ובדיקת התאמה הדדית

  לפרטים נוספים, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם   מאמן עיסקי

   ניר מקובסקי
   מאמן אנשים ועסקים להצלחה ומצויינות, דרך תכנון ובקרה. בעל ניסיון עשיר של תכנון פרויקטים מורכבים, עם רקורד של הובלת עסקים רבים בעולמות ההייטק, הטכנולוגיה, והסטארט-אפים.

   אמיר בסן ואנאליטיקה

   יזמת בחשיבה, בהתנהגות, ובניסיון, בעלת דוקטורט במנהל עסקים עם התמחות ביזמות וחדשנות. מלווה עסקים בשלבים השונים של חיי העסק - מהרעיון ועד להרצה מלאה, ועד קפיצה לשלב הבא.

   אמיר בסן

    

   עבז0בהזסכזכנ

   בואו תגשימו את החון


    למי זה מתאים

    לבעלי עסקים ו'או חברות

    מעטפת 360: דירקטוריון חיצוני | ליווי עיסקי | מאמן עיסקי | CFO | שיווק | מכירות | פיתוח עיסקי | טכנולוגיה  – עוטפים אותך להצלחה